Dětská radost

Před Vánoci jsme opět přemýšleli, jaké dárky nakoupíme svým kamarádům. Znáte to? Hledáte dárek, který má potěšit a stačí nám na něj kapesné. Jenže… co když máte štěstí a tedy kamarádu spoustu. Jak na nikoho nezapomenout, každého obdarovat a nemuset přitom utratit tisíce?

V letošním roce jsme na to šli chytře. Dali jsme si jeden velký dárek všichni společně. Tím darem byl dobrý pocit, který se nám rozlil v duších ve chvíli, kdy jsme Dětské radosti Nejdek předali částku 2.000,- Kč. Tyto peníze jsme mezi sebou společně vybrali a rozhodli se darovat. A můžeme všem doporučit, lepší pocit nepoznáte. J

Bonusem navíc bylo krásně strávené dopoledne, kdy k nám maminky z Dětské radosti přišly na návštěvu. Hezky jsme si společně popovídali. Vzaly s sebou i Matěje. Tomu jsme pro radost zazpívali vánoční koledu a zahráli pohádku Sněhurka a čtrnáct trpaslíků (naše přepracovaná verze J).

Jsme vděční, zakusili jsme pocit z darování, udělali radost a na vánoční prázdniny odcházeli s dobrým pocitem. Lepší dárek jsme si nemohli dát.

                                                                           Žáci V. A

 

 CAM00264  CAM00261